Rejestracja na wydarzenie Chef’s Day

Witamy w rejestracji na wydarzenie dla Szefów Kuchni Chef’s Day, które odbędzie 20.11.2019 podczas Targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®, w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Poprawne wypełnienie formularza, a także wyrażenie wszystkich zgód marketingowych premiowane jest otrzymaniem bezpłatnego identyfikatora na wydarzenie Chef’s Day w Krakowie oraz na Targi HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®. Osoby, które nie wyrażą zgód marketingowych zapraszamy do zakupu biletu na Targi (bez wstępu na wydarzenie Chef’s Day w Krakowie).

Kup bilet

Uwaga: Na podany przez Państwa adres e-mail zostanie wysłana informacja o poprawnym ukończeniu rejestracji i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości.

 

Dane Uczestnika:

Stanowisko *
select

Dane firmy

select
 
  • Źródło wiedzy o wydarzeniu

  • Reklama/informacja w prasie i na portalach branżowych
  • Otrzymałem/am newsletter
  • Otrzymałem/am zaproszenie
  • Inne źródło

Wyrażam zgodę:

* Oświadczam, że zapoznałam/łem się z Regulaminem korzystania z obiektów EXPO Kraków, akceptuję go w całości i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
*na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rejestracji na Targi
*na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w celu informowania o Targach
*na przesyłanie informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Targi w Krakowie za pomocą środków komunikacji elektronicznej
*na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych po zakończeniu wydarzenia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Targi w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Galicyjska 9 oraz firma POSbistro Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Na Zjeździe 11, kontakt do inspektora ochrony danych: iod@targi.krakow.pl; Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na: http://targi.krakow.pl/pl/aktualnosci/klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych.html oraz https://posbistro.com/legal/POSbistro-klauzula-informacyjna-pl.pdf